Exact Group B.V.

Spółka Exact Group B.V. została założona w Holandii w 1984 roku. Exact jest uznanym producentem i dostawcą nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla biznesu. Firma oferuje m.in. systemy wspierające zarządzanie przedsiębiorstwem (ERP), aplikacje do automatyzacji i optymalizacji procesów biznesowych (BPM), systemy elektronicznego obiegu dokumentów (Docflow/Workflow), zarządzania zasobami ludzkimi (HRM) oraz budowania i utrzymywania relacji z klientami (CRM). Wspieramy procesy związane z konsolidacją finansową oraz budżetowaniem i sprawozdawczością zarządczą. Oprogramowanie Exact umożliwia także skuteczną prezentację danych w czasie rzeczywistym w oparciu o dostępne rozwiązania (BI).
Polski oddział – Exact Software Poland działa na rynku od 1992 roku. Od tego czasu z oprogramowania Exact Software skorzystało w Polsce ponad 800 firm – zarówno polskich, jak i międzynarodowych. Bazując na światowych standardach, Exact w Polsce uwzględnia wymogi lokalnego rynku. Firma świadczy kompleksowe usługi, obejmujące analizę wymagań klienta na etapie planowania projektu wdrożenia oprogramowania, zarządzanie projektem wdrożeniowym, wsparcie implementacji systemu zarówno w formie szkoleń i konsultacji, jak również świadczenie posprzedażowej pomocy technicznej.
Więcej informacji dotyczących rozwiązań Exact wspierających zarządzanie procesami i działalnością gospodarczą znajduje się na stronie: https://www.exact.com/pl/rozwiazania/