O WYDARZENIU

Cyfrowa transformacja w biznesie stała się faktem. Analityka danych, digitalizacja procesów wewnętrznych, automatyzacja oraz technologie mobilne to obszary, które stają się niezbędne, aby firmy funkcjonowały efektywniej.

Biznesowym celem cyfrowej transformacji jest niewątpliwie redukcja kosztów oraz poprawa jakości i uatrakcyjnienie oferty. Warto zaznaczyć, że zachodząca na naszych oczach cyfrowa rewolucja, zakłada postawienie klienta w centrum uwagi. To stwierdzenie wiąże się ze stałym monitorowaniem i zbieraniem danych o potrzebach i nastawieniu konsumentów, a nawet przewidywaniem ich zachowań, Stosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych niewątpliwie wpływa na pozyskiwanie przewagi konkurencyjnej na rynku. Właśnie te firmy, które staną się przedsiębiorstwami cyfrowymi, będą liderami zmian w biznesie, w swoim sektorze.

Liderzy technologii, będą rozmawiać o najnowszych trendach w zakresie udoskonalania procesu cyfrowej transformacji, a eksperci podzielą się swoimi doświadczeniami.

Inspirujące wystąpienia, dynamiczne sesje, eksperci branżowi i praktycy. Wszystko dla zrozumienia istoty wyzwań cyfrowej transformacji biznesu.

Niecodzienna możliwość wymiany kontaktów i poglądów z najlepszymi specjalistami tego rynku.

Wyjątkowa okazja na zapoznanie się z różnorodnymi rozwiązaniami, automatyzującymi pracę i funkcjonowanie organizacji.

Partnerzy
10
Prelegentów
11
Uczestników
100
AGENDA

Dzień pełen inspiracji! Szeroka tematyka konferencji pozwoli na uzyskanie wiedzy „w pigułce”

  • Kongres Cyfrowa Transformacja
    24/10/2024
  • Agenda
9:25 - 9:30 Otwarcie Konferencji

09:30 - 10:00 Hiperautomatyzacja – jak połączyć toczące się inicjatywy IT z automatyzacją w skali?
Rafał Górski - Empik

Współczesne technologie przynoszą nam szeroki wachlarz sposobów na rozwiązanie wyzwań biznesowych. Choć obietnica szybkiego wdrożenia low-code, RPA czy inteligentnej automatyzacji jest bardzo często atrakcyjna, stwarza ryzyko utrzymania status quo i pozostania na długi czas w przestarzałych systemach. Z drugiej strony, obietnica pełnej wymiany systemów, blokująca inicjatywy automatyzacji – może oznaczać zatrzymanie działań, które mogłyby przynieść korzyści tu i teraz. O tym, jak pogodzić te dwa światy – będzie moja prelekcja. Przedstawię praktyczne metodyki i narzędzia zarządcze wspierające budowę rozsądnej roadmapy rozwiązań automatyzacji oraz IT. Opowiem też o ryzykach jakie należy mieć na uwadze wdrażając nowe technologie – i jak je mitygować.

10:00 - 10:25 DAJ SOBIE DRUGIE ŻYCIE – jak pokonać dług technologiczny na drodze cyfrowej transformacji biznesu
Jarosław Wypychowski - 7bulls

Przedstawimy praktyczne odpowiedzi na wyzwania związane z implementacją procesów cyfrowych w dzisiejszym środowisku IT. Przedstawimy realne przykłady projektów klientów, które przyniosły znaczący rozwój biznesu poprzez transformację technologiczną systemów legacy. Podczas prezentacji wskażemy, jak rozwiązania do zautomatyzowanej modernizacji systemów biznesowych mogą skutecznie redukować dług technologiczny i przyspieszać cyfrową transformację. Pokażemy, jak możemy pomóc w dynamicznym rozwoju Twojego biznesu poprzez efektywną modernizację technologiczną w procesie cyfrowej transformacji, stając się kluczem do sukcesu i przewagi konkurencyjnej.

10:25 - 10:55 Digitalizacja Twojej firmy: jak utrzymać jedyny nieodnawialny kapitał w ryzach?
Małgorzata Wysłouch - Symfonia

Podczas prezentacji prelegentka przedstawi możliwości jakie dają nowoczesne narzędzia w kontekście zarządzania informacją w organizacjach. Zostaną poruszone również wyzwania stojące przed przedsiębiorcami takie jak e-doręczenia. Z prelekcji dowiesz się między innymi: czy można się do nich właściwie przygotować oraz dlaczego warto zoptymalizować procesy wewnątrzfirmowe. Poznasz również możliwość efektywnego podejścia do zarządzania informacją i dokumentacją w pracy zespołowej, tak by uniknąć chaosu w firmie.

10:55 - 11:05 Przerwa

11:05 - 11:35 Rola zespołu projektowego w rozwoju automatyzacji procesów biznesowych
Agnieszka Leśniewska - Unum

Wdrożenie automatyzacji, robotyzacji procesów biznesowych wynika zazwyczaj z przyjętej strategii rozwoju organizacji. Sprawna organizacja pracy podczas rozwoju, wdrożenia, a następnie utrzymania jest gwarantem osiągnięcia założonych celów biznesowych. W większości przypadków wdrożenie usprawnień w pracy, budzi pozytywne emocje. Emocje te są następstwem dobrej współpracy w ramach zespołu projektowego, zespołu osób które wierzą w sukces wdrożenia, znają mechanizmy automatyzujące pracę, są w stanie przewidzieć konsekwencje działania zautomatyzowanego procesu oraz potrafią przystosować się do technologicznie nowej rzeczywistości. Dobre doświadczenia zespołu projektowego wpływają na wzrost kreatywności wśród pracowników oraz minimalizują obawy związane z wdrażaniem nowych technologii.

11:35 - 11:55 Akademia Cyfryzacji GS1 Polska – wsparcie w rewolucji cyfrowej
Przemysław Zawodny - GS1 Polska

11:55 - 12:25 Aspekty prawne cyfryzacji przedsiębiorstw
Karolina Kulikowska-Gruszecka - DZP
Wraz z rozwojem cyfrowych usług zwiększyła się rola podpisu elektronicznego w biznesie. Korzystanie z podpisów elektronicznych generuje liczne korzyści, takie jak przyspieszenie procesów umownych, oszczędność czasu i zasobów, poprawa efektywności biznesowej oraz zwiększenie bezpieczeństwa. Jednocześnie wiąże się z wieloma wyzwaniami o charakterze prawnym, takimi jak zapewnienie skuteczności prawnej umów zawieranych z wykorzystaniem podpisów elektronicznych, weryfikacja takich podpisów czy archiwizacja dokumentów opatrzonych podpisami elektronicznymi. Wystąpienie będzie koncentrować się na prawnych aspektach stosowania podpisów elektronicznych, z szczególnym uwzględnieniem najnowszych zmian wprowadzonych przez rozporządzenie eIDAS 2. Podczas wystąpienia zostaną również poruszone zasady cyberbezpieczeństwa, które są nieodzownym elementem procesu cyfryzacji przedsiębiorstw. Zostaną omówione podstawowe zasady zarządzania ryzykiem związanym z cyfryzacją, metody zabezpieczania danych oraz najlepsze praktyki w zakresie ochrony przed cyberzagrożeniami. Przedstawione zostaną również konkretne przypadki naruszeń bezpieczeństwa oraz ich konsekwencje prawne i biznesowe. Wystąpienie będzie miało na celu dostarczenie uczestnikom praktycznej wiedzy na temat bezpiecznego wdrażania podpisów elektronicznych w ich organizacjach, z uwzględnieniem aktualnych regulacji prawnych oraz najlepszych praktyk w zakresie cyberbezpieczeństwa.
12:25 - 12:35 Przerwa

12:35 - 13:05 Z asystentem czy bez? Gdzie i kiedy używać wirtualnych asystentów?
Dawid Szałański - KRUK S.A

Co chwilę słyszymy o copilotach, wirtualnych asystentach, ale gdzie ich można użyć? Jak nauczyć się z nimi rozmawiać i w których procesach faktycznie będą się nadawać? Czy opłaca się inwestować we własnych asystentów, a może warto wziąć takich z pudełka? Na te pytania odpowiem podczas prelekcji

13:05 - 13:35 Modele i podejście do oceny gotowości organizacji do transformacji cyfrowej
Jarosław Żeliński - IT Consulting

13:35 Zakończenie konferencji

DO UDZIAŁU ZAPRASZAMY

Wychodząc naprzeciw wyzwaniom i potrzebom polskich firm. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu, które ma na celu propagowanie cyfrowej transformacji oraz optymalizację procesów zachodzących w organizacjach, dążących do nowoczesności. Do udziału zapraszamy m.in.::

Dyrektorów, Menedżerów i Ekspertów działów IT,
Kadrę Zarządzającą,
Osoby odpowiedzialne za Customer Experience,
Specjalistów BI, AI, ERP, BRM innowacji i nowych technologii w firmie,
Ekspertów od archiwizacji i digitalizacji danych w firmie,
Liderów oraz Managerów Business Intelligence i analiz biznesowych,
Dyrektorów zarządzania wydajnością,
Dyrektorów ds. strategii i rozwoju.

    • 01.Rocko Co
    • 02.Lithuim Co
    • 03.Fashion Room
    • 04.Locker
    • 01.Rocko Co
    • 02.Lithuim Co
    • 03.Fashion Room
    • 04.Locker
    • 01.Rocko Co
    • 02.Lithuim Co
    • 03.Fashion Room
    • 04.Locker
    • 01.Rocko Co
    • 02.Lithuim Co
    • 03.Fashion Room
    • 04.Locker
    • 01.Rocko Co
    • 02.Lithuim Co
    • 03.Fashion Room
    • 04.Locker
    • 01.Rocko Co
    • 02.Lithuim Co
    • 03.Fashion Room
    • 04.Locker
REJESTRACJA

Jeśli chcesz zadbać o rozwój technologiczny swojej firmy oraz otrzymać rekomendacje wspomagające rozpoczęcie procesu zmiany, weź bezpłatny udział w konferencji ONLINE!

Udział jest płatny dla przedstawicieli firm IT, technologicznych oraz oferujących rozwiązania konkurencyjne względem tematyki konferencji i wynosi 999zł netto.
Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia bez podania przyczyny.
Ze względu na sprawy organizacyjne, osoby, które nie odwołają swojego zgłoszenia do dnia 05.06.2024 i nie wezmą udziału w konferencji, będą obciążone opłatą manipulacyjną w wysokości 100 PLN + VAT. W przypadku rejestracji napływających po terminie możliwości bezpłatnej rezygnacji, osoby które nie będą mogły uczestniczyć w wydarzeniu także zostaną obciążone opłatą manipulacyjną w wysokości 100 PLN +VAT (opłata nie dotyczy osób, które wydelegują w swoim imieniu zastępstwo do udziału w wydarzeniu).

Wyrażam zgodę na informowanie o wydarzeniach organizowanych przez ITDB Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na udostępnienie danych i otrzymywanie informacji handlowych od partnerów wydarzenia.
Oświadczam, że zapoznałem/am się z polityką prywatności i akceptuję jej treść.

Wszystkie zgody, o które prosimy, są dobrowolne.
Administratorem danych jest ITDB Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Ryżowa 49. Dane przetwarzane są w celu zgodnym z treścią udzielonej zgody, do czasu jej cofnięcia. ITDB Sp. z o.o. ma prawo przetwarzać informacje o tym, że udzieliłaś/eś zgody oraz kiedy została cofnięta, przez okres przewidziany przepisami prawa, na potrzeby rozstrzygania ewentualnych sporów i dochodzenia roszczeń. Masz prawo cofnąć zgodę w każdym czasie, dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Masz prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Informacje handlowe (oferty oraz informacje o usługach) będą przesyłane przy użyciu telefonu lub poczty e-mail, do czasu cofnięcia zgody.

  • Łukasz Fijołek

    Wydarzenia organizowane są w bardzo merytoryczny sposób. Ogromny plus dla organizatorów.

  • Ewa Lisawa-Sztandor

    Konferencja zgromadziła znaczną ilość uczestników, a poziom wydarzenia okazał się bardzo wysoki.

PARTNERZY

Liderzy rynku są z nami

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA

PATRONI MEDIALNI