O WYDARZENIU

Cyfrowa transformacja w biznesie stała się faktem. Analityka danych, digitalizacja procesów wewnętrznych, automatyzacja oraz technologie mobilne to obszary, które stają się niezbędne, aby firmy funkcjonowały efektywniej.

Biznesowym celem cyfrowej transformacji jest niewątpliwie redukcja kosztów oraz poprawa jakości i uatrakcyjnienie oferty. Warto zaznaczyć, że zachodząca na naszych oczach cyfrowa rewolucja, zakłada postawienie klienta w centrum uwagi. To stwierdzenie wiąże się ze stałym monitorowaniem i zbieraniem danych o potrzebach i nastawieniu konsumentów, a nawet przewidywaniem ich zachowań, Stosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych niewątpliwie wpływa na pozyskiwanie przewagi konkurencyjnej na rynku. Właśnie te firmy, które staną się przedsiębiorstwami cyfrowymi, będą liderami zmian w biznesie, w swoim sektorze.

Liderzy technologii, będą rozmawiać o najnowszych trendach w zakresie udoskonalania procesu cyfrowej transformacji, a eksperci podzielą się swoimi doświadczeniami.

Inspirujące wystąpienia, dynamiczne sesje, eksperci branżowi i praktycy. Wszystko dla zrozumienia istoty wyzwań cyfrowej transformacji biznesu.

Niecodzienna możliwość wymiany kontaktów i poglądów z najlepszymi specjalistami tego rynku.

Wyjątkowa okazja na zapoznanie się z różnorodnymi rozwiązaniami, automatyzującymi pracę i funkcjonowanie organizacji.

POZNAJ NASZYCH PRELEGENTÓW

Mikołaj Machowski
Muzeum Narodowe w Warszawie

Partnerzy
10
Prelegentów
11
Uczestników
100
AGENDA

Dzień pełen inspiracji! Szeroka tematyka konferencji pozwoli na uzyskanie wiedzy „w pigułce”

 • Kongres Cyfrowa Transformacja
  15/06/2023
 • Agenda
9:25 - 9:30 Otwarcie Konferencji

09:30 - 10:00 Modele i podejście do oceny gotowości organizacji do transformacji cyfrowej
Jarosław Żeliński - IT Consulting
- czym jest model organizacji
- czym jest gotowość do transformacji
- proces przejścia ze stanu obecnego do docelowego.
Przedstawione zostaną kluczowe elementy i etapy przygotowania organziacji do cyfryzacji oraz czym jest wdrożenie systemu zarządzania zmianą nazywanego "continuous delivery".
10:00 - 10:30 Zaufany Partner Transformacji Cyfrowej: Business Intelligence jako narzędzie do efektywnego transferu wiedzy organizacyjnej
Monika Grom - AMA Institute, Marek Litzbarski - Aplitt

Business Intelligence w postaci raportowania zarządczego pełni niezwykle istotną rolę w budowaniu przewagi konkurencyjnej w dynamicznym i zmiennym otoczeniu. Jego kluczowym zadaniem jest umożliwienie szybkiego i skutecznego przekazu wiedzy organizacyjnej do decydentów, którzy podejmują kluczowe decyzje biznesowe. Business Intelligence stanowi fundamentalny filar Transformacji Cyfrowej, umożliwiający tworzenie wartości na podstawie zgromadzonej wiedzy i doświadczenia, a także ciągłe doskonalenie kompetencji poprzez kwestionowanie status quo i samodoskonalenie organizacji. W ramach studium przypadku zostaną przedstawione najlepsze praktyki oparte na rygorystycznej metodologii budowy i wdrożenia Business Intelligence, mające na celu skuteczne spełnienie jego nadrzędnej roli.

10:30 - 11:00 Budowanie nowoczesnej kultury organizacyjnej skupionej na klientach w erze cyfrowej transformacji
Marek Walczak - Omnilogy

Zagadnienie zarządzania doświadczeniami użytkowników aplikacji (UX) w kontekście rosnących oczekiwań i zmieniającego się rynku staje się coraz bardziej skomplikowanym procesem, nad którym firmy muszą umiejętnie zapanować, by nie pogubić się w gąszczu danych. Wyzwanie stanowi rozdźwięk między poziomem oceny UX przez biznes a tym, jak działy IT oceniają efekty swojej pracy. Jak to pogodzić? Jak budować nowoczesną kulturę organizacyjną skupioną na użytkownikach?

11:00 - 11:10 Przerwa

11:10 - 11:40 ChatGPT, a automatyzacja procesów – rezultaty pierwszych eksperymentów
Krzysztof Karaszewski - HSBC

Podsumowanie pierwszych eksperymentów ChatGPT. W trakcie prezenctacji podziele się moim doświadczeniem w pracy z tym narzędziem AI. Pokaże kilka przykładów w jaki sposób ChatGPT może pomóc deweloperom RPA w budowaniu lepszych rozwiązań. Wystąpnie ma na calu zainspirowanie słuchaczy w jaki sposób można użyć ChatGTP do planowania, projektowania i budowania automatyzacji procesów.

11:40 - 12:10 Nowy wymiar transformacji
Joanna Redmer - GS1 Polska

12:10 - 12:40 Robotyzacja procesów operacyjnych w firmie ubezpieczeniowej – doświadczenia z kilkuletnich wdrożeń
Agnieszka Leśniewska - Unum S.A.

W każdej organizacji występują procesy, w których nie wszystkie zadania muszą być wykonywane za pomocą ludzkich rąk. Wsparcie pracownika w realizacji prostych, powtarzalnych zadań jest jednym z powodów wdrożenia RPA. Należy jednak odpowiedzieć sobie na pytania które procesy i w jakiej kolejności robotyzujemy, czy wdrażamy w całej organizacji czy tylko w wybranych obszarach. Na podstawie kilkuletnich doświadczeń przedstawię Państwu nieoczywiste lessons learned związane z rozwojem a następnie z komercjalizacją RPA.

12:40 - 12:50 Przerwa

12:50 - 13:20 Cyberbezpieczeństwo w erze cyfryzacji – podatności i zarządzanie nimi
Krzysztof Szmigielski - Szpital Wolski w Warszawie

13:20 - 13:50 AI, planowanie i co dalej?
Mikołaj Machowski - Muzeum Narodowe w Warszawie

W październiku 2022 udostępniono publicznie ChatGPT. Od tego czasu AI prawie codziennie pojawia się w wiadomościach. Newsy miotają się od prognozowania nowej ery ludzkości do jej marnego końca. Jednak co w praktyce AI oznacza dzisiaj? Przedstawię to co sztuczna inteligencja bazująca na LLM (large language model) może zrobić i jakie są jej ograniczenia.

13:50-14:20 ChatGPT i inne narzędzia AI a bezpieczeństwo zasobów firmy
Damian Klimas - Dotlaw

14:20 Zakończenie konferencji

DO UDZIAŁU ZAPRASZAMY

Wychodząc naprzeciw wyzwaniom i potrzebom polskich firm. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu, które ma na celu propagowanie cyfrowej transformacji oraz optymalizację procesów zachodzących w organizacjach, dążących do nowoczesności. Do udziału zapraszamy m.in.::

Dyrektorów, Menedżerów i Ekspertów działów IT,
Kadrę Zarządzającą,
Osoby odpowiedzialne za Customer Experience,
Specjalistów BI, AI, ERP, BRM innowacji i nowych technologii w firmie,
Ekspertów od archiwizacji i digitalizacji danych w firmie,
Liderów oraz Managerów Business Intelligence i analiz biznesowych,
Dyrektorów zarządzania wydajnością,
Dyrektorów ds. strategii i rozwoju.

  • 01.Rocko Co
  • 02.Lithuim Co
  • 03.Fashion Room
  • 04.Locker
  • 01.Rocko Co
  • 02.Lithuim Co
  • 03.Fashion Room
  • 04.Locker
  • 01.Rocko Co
  • 02.Lithuim Co
  • 03.Fashion Room
  • 04.Locker
  • 01.Rocko Co
  • 02.Lithuim Co
  • 03.Fashion Room
  • 04.Locker
  • 01.Rocko Co
  • 02.Lithuim Co
  • 03.Fashion Room
  • 04.Locker
  • 01.Rocko Co
  • 02.Lithuim Co
  • 03.Fashion Room
  • 04.Locker
REJESTRACJA

Jeśli chcesz zadbać o rozwój technologiczny swojej firmy oraz otrzymać rekomendacje wspomagające rozpoczęcie procesu zmiany, weź bezpłatny udział w konferencji ONLINE!

Udział jest płatny dla przedstawicieli firm IT, technologicznych oraz oferujących rozwiązania konkurencyjne względem tematyki konferencji i wynosi 999zł netto.
Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia bez podania przyczyny.
Ze względu na sprawy organizacyjne, osoby, które nie odwołają swojego zgłoszenia do dnia 02.06.2023 i nie wezmą udziału w konferencji, będą obciążone opłatą manipulacyjną w wysokości 100 PLN + VAT. W przypadku rejestracji napływających po terminie możliwości bezpłatnej rezygnacji, osoby które nie będą mogły uczestniczyć w wydarzeniu także zostaną obciążone opłatą manipulacyjną w wysokości 100 PLN +VAT (opłata nie dotyczy osób, które wydelegują w swoim imieniu zastępstwo do udziału w wydarzeniu).

Wyrażam zgodę na informowanie o wydarzeniach organizowanych przez ITDB Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na udostępnienie danych i otrzymywanie informacji handlowych od partnerów wydarzenia.
Oświadczam, że zapoznałem/am się z polityką prywatności i akceptuję jej treść.

Wszystkie zgody, o które prosimy, są dobrowolne.
Administratorem danych jest ITDB Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Ryżowa 49. Dane przetwarzane są w celu zgodnym z treścią udzielonej zgody, do czasu jej cofnięcia. ITDB Sp. z o.o. ma prawo przetwarzać informacje o tym, że udzieliłaś/eś zgody oraz kiedy została cofnięta, przez okres przewidziany przepisami prawa, na potrzeby rozstrzygania ewentualnych sporów i dochodzenia roszczeń. Masz prawo cofnąć zgodę w każdym czasie, dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Masz prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Informacje handlowe (oferty oraz informacje o usługach) będą przesyłane przy użyciu telefonu lub poczty e-mail, do czasu cofnięcia zgody.

 • Łukasz Fijołek

  Wydarzenia organizowane są w bardzo merytoryczny sposób. Ogromny plus dla organizatorów.

 • Ewa Lisawa-Sztandor

  Konferencja zgromadziła znaczną ilość uczestników, a poziom wydarzenia okazał się bardzo wysoki.

PARTNERZY

Liderzy rynku są z nami

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA

PATRONI MEDIALNI