O WYDARZENIU

Cyfrowa transformacja w biznesie stała się faktem. Analityka danych, digitalizacja procesów wewnętrznych, automatyzacja oraz technologie mobilne to obszary, które stają się niezbędne, aby firmy funkcjonowały efektywniej.

Biznesowym celem cyfrowej transformacji jest niewątpliwie redukcja kosztów oraz poprawa jakości i uatrakcyjnienie oferty. Warto zaznaczyć, że zachodząca na naszych oczach cyfrowa rewolucja, zakłada postawienie klienta w centrum uwagi. To stwierdzenie wiąże się ze stałym monitorowaniem i zbieraniem danych o potrzebach i nastawieniu konsumentów, a nawet przewidywaniem ich zachowań, Stosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych niewątpliwie wpływa na pozyskiwanie przewagi konkurencyjnej na rynku. Właśnie te firmy, które staną się przedsiębiorstwami cyfrowymi, będą liderami zmian w biznesie, w swoim sektorze.

Liderzy technologii, będą rozmawiać o najnowszych trendach w zakresie udoskonalania procesu cyfrowej transformacji, a eksperci podzielą się swoimi doświadczeniami.

Inspirujące wystąpienia, dynamiczne sesje, eksperci branżowi i praktycy. Wszystko dla zrozumienia istoty wyzwań cyfrowej transformacji biznesu.

Niecodzienna możliwość wymiany kontaktów i poglądów z najlepszymi specjalistami tego rynku.

Wyjątkowa okazja na zapoznanie się z różnorodnymi rozwiązaniami, automatyzującymi pracę i funkcjonowanie organizacji.

POZNAJ NASZYCH PRELEGENTÓW
DGTL.Law
Partnerzy
10
Prelegentów
11
Uczestników
100
AGENDA

Dzień pełen inspiracji! Szeroka tematyka konferencji pozwoli na uzyskanie wiedzy „w pigułce”

 • Kongres Cyfrowa Transformacja
  24/10/2023
 • Agenda
9:25 - 9:30 Otwarcie Konferencji

09:30 - 10:00 No code, no problem! Wykorzystanie no code w kontekście wsparcia transformacji cyfrowej
Dawid Szałański - KRUK S.A.

Transformacja cyfrowa wymaga zwinnego działania z uwagi na to, że żyjemy w świecie VUCA – czyli zmiennym, niepewnym, złożonym i niejednoznacznym. Rodzi się więc potrzeba na zwinne działanie, a w tym właśnie pomaga no code. W mojej prelekcji przedstawię możliwości, które daje wykorzystanie tego typu narzędzi w Kruk S.A.

10:00 - 10:30 Transformacja Cyfrowa, sztuczna inteligencja, optymalizacje – czy wdrażamy to skutecznie?
Dawid Barański - Ama Institute, Tom Krzemiński - Aplitt

W świecie dynamicznie kształtujących się rynków i nieustannie ewoluujących technologii, Transformacja Cyfrowa stała się kluczem do sukcesu dla wielu przedsiębiorstw. Inwestycje w nowoczesne rozwiązania technologiczne są widziane jako złoty środek do osiągnięcia przewagi konkurencyjnej. Jednakże, mimo rosnącego entuzjazmu, nie wszystkie inicjatywy kończą się powodzeniem. Podczas prelekcji, w formie Business Case, omówione zostaną obszary kluczowe do zaadresowania podczas każdej Transformacji Cyfrowe

10:30 - 11:00 Analiza procesów biznesowych kluczem do skutecznej transformacji cyfrowej firmy
Bartosz Sobolewski - PIRXON

W trakcie tej prezentacji dowiesz się, na czym polega analiza procesów biznesowych i dlaczego jej przeprowadzenie ma kluczowe znaczenie dla firmy dążącej do efektywnej transformacji cyfrowej. Na konkretnych przykładach przekonasz się, jakie korzyści niesie ze sobą przeprowadzenie analizy procesów biznesowych, zarówno tych nadających się do automatyzacji, jak i wszelkich optymalizacji.

11:00 - 11:10 Przerwa

11:10 - 11:40 Wdrażanie sztucznej inteligencji w organizacji, celem automatyzacji procesów – aspekty prawne
Michał Kibil - DGTL.Law

.

11:40 - 12:00 Jak firmy automatyzują przepływ pracy w HR dzięki platformie do zarządzania umowami oraz integracji no code? Case study
Antoni Wędzikowski - Pergamin

Czy można rozwijać swoją organizację jeszcze szybciej niż dotychczas, zachowując przy tym spójny ekosystem procesów i rozwiązań? Cyfrowa transformacja całego przepływu współpracy na dokumentach pozwala zwiększyć kontrolę nad danymi oraz uzyskać oszczędności w firmach. Na przykładzie case study jednego z naszych klientów (Benefit Systems) przedstawimy, jak połączyć swoje obecne systemy firmowe z platformami do contract managementu dzięki integracji no code.

12:00 - 12:30 Jak przygotować organizację i jakie zmiany kultury organizacyjnej są niezbędne, aby transformacja cyfrowa mogła zakończyć się sukcesem?
Marcin Grotowski - No Limit
Wystąpienie opisuje znaczenie zmiany kultury organizacyjnej i przygotowanie organizacji do transformacji cyfrowej. Omawia aspekty takie jak otwartość na innowacje, współpraca, samodzielność pracowników, dążenie do ciągłego rozwoju, akceptacja ryzyka, wsparcie przywództwa i mierzenie postępu.
Kultura organizacyjna jest kluczowym elementem sukcesu w procesie transformacji cyfrowej, wpływając na sposoby myślenia i działania pracowników oraz na zdolność organizacji do dostosowania się do nowej rzeczywistości cyfrowej.
12:30 - 12:40 Przerwa

12:40 - 13:10 Sztuczna inteligencja: zaczęło się! Czy skończy się dobrze?
Sebastian Starzyński - Take Task

- wgląd w tempo i kierunki rozwoju sztucznej inteligencji

- potencjał: co możliwe, co niebezpieczne, co nieznane

- wpływ na pracę, gospodarkę i życie codzienne

- etyka oraz regulacje: ścieżki do utopii i rola każdego z nas

13:10-13:40 Różne podejście do transformacji cyfrowej w obliczu długu technologicznego i systemów legacy
Jarosław Żeliński - IT Consulting

1. czym jest tak zwany dług technologiczny?

2. z czego wynika "szkodliwość" długu technologicznego?

3. czy każdy dług jest szkodliwy?

4. transformacja cyfrowa, a dług technologiczny - jak to ugryźć?

5. jak wyjść z długu technologicznego: szybko czy powoli?

13:40 Zakończenie konferencji

DO UDZIAŁU ZAPRASZAMY

Wychodząc naprzeciw wyzwaniom i potrzebom polskich firm. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu, które ma na celu propagowanie cyfrowej transformacji oraz optymalizację procesów zachodzących w organizacjach, dążących do nowoczesności. Do udziału zapraszamy m.in.::

Dyrektorów, Menedżerów i Ekspertów działów IT,
Kadrę Zarządzającą,
Osoby odpowiedzialne za Customer Experience,
Specjalistów BI, AI, ERP, BRM innowacji i nowych technologii w firmie,
Ekspertów od archiwizacji i digitalizacji danych w firmie,
Liderów oraz Managerów Business Intelligence i analiz biznesowych,
Dyrektorów zarządzania wydajnością,
Dyrektorów ds. strategii i rozwoju.

  • 01.Rocko Co
  • 02.Lithuim Co
  • 03.Fashion Room
  • 04.Locker
  • 01.Rocko Co
  • 02.Lithuim Co
  • 03.Fashion Room
  • 04.Locker
  • 01.Rocko Co
  • 02.Lithuim Co
  • 03.Fashion Room
  • 04.Locker
  • 01.Rocko Co
  • 02.Lithuim Co
  • 03.Fashion Room
  • 04.Locker
  • 01.Rocko Co
  • 02.Lithuim Co
  • 03.Fashion Room
  • 04.Locker
  • 01.Rocko Co
  • 02.Lithuim Co
  • 03.Fashion Room
  • 04.Locker
REJESTRACJA

Jeśli chcesz zadbać o rozwój technologiczny swojej firmy oraz otrzymać rekomendacje wspomagające rozpoczęcie procesu zmiany, weź bezpłatny udział w konferencji ONLINE!

Udział jest płatny dla przedstawicieli firm IT, technologicznych oraz oferujących rozwiązania konkurencyjne względem tematyki konferencji i wynosi 999zł netto.
Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia bez podania przyczyny.
Ze względu na sprawy organizacyjne, osoby, które nie odwołają swojego zgłoszenia do dnia 10.10.2023 i nie wezmą udziału w konferencji, będą obciążone opłatą manipulacyjną w wysokości 100 PLN + VAT. W przypadku rejestracji napływających po terminie możliwości bezpłatnej rezygnacji, osoby które nie będą mogły uczestniczyć w wydarzeniu także zostaną obciążone opłatą manipulacyjną w wysokości 100 PLN +VAT (opłata nie dotyczy osób, które wydelegują w swoim imieniu zastępstwo do udziału w wydarzeniu).

Wyrażam zgodę na informowanie o wydarzeniach organizowanych przez ITDB Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na udostępnienie danych i otrzymywanie informacji handlowych od partnerów wydarzenia.
Oświadczam, że zapoznałem/am się z polityką prywatności i akceptuję jej treść.

Wszystkie zgody, o które prosimy, są dobrowolne.
Administratorem danych jest ITDB Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Ryżowa 49. Dane przetwarzane są w celu zgodnym z treścią udzielonej zgody, do czasu jej cofnięcia. ITDB Sp. z o.o. ma prawo przetwarzać informacje o tym, że udzieliłaś/eś zgody oraz kiedy została cofnięta, przez okres przewidziany przepisami prawa, na potrzeby rozstrzygania ewentualnych sporów i dochodzenia roszczeń. Masz prawo cofnąć zgodę w każdym czasie, dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Masz prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Informacje handlowe (oferty oraz informacje o usługach) będą przesyłane przy użyciu telefonu lub poczty e-mail, do czasu cofnięcia zgody.

 • Łukasz Fijołek

  Wydarzenia organizowane są w bardzo merytoryczny sposób. Ogromny plus dla organizatorów.

 • Ewa Lisawa-Sztandor

  Konferencja zgromadziła znaczną ilość uczestników, a poziom wydarzenia okazał się bardzo wysoki.

PARTNERZY

Liderzy rynku są z nami

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA

PATRONI MEDIALNI