30
cze 2022
Kongres Cyfrowa Transformacja
 • 00
  Dni
 • 00
  Godz
 • 00
  Min
 • 00
  Sek


UWAGA! TERAZ KONFERENCJA W FORMULE ONLINE!
30
cze
O WYDARZENIU

Cyfrowa transformacja w biznesie stała się faktem. Analityka danych, digitalizacja procesów wewnętrznych, automatyzacja oraz technologie mobilne to obszary, które stają się niezbędne, aby firmy funkcjonowały efektywniej.

Biznesowym celem cyfrowej transformacji jest niewątpliwie redukcja kosztów oraz poprawa jakości i uatrakcyjnienie oferty. Warto zaznaczyć, że zachodząca na naszych oczach cyfrowa rewolucja, zakłada postawienie klienta w centrum uwagi. To stwierdzenie wiąże się ze stałym monitorowaniem i zbieraniem danych o potrzebach i nastawieniu konsumentów, a nawet przewidywaniem ich zachowań, Stosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych niewątpliwie wpływa na pozyskiwanie przewagi konkurencyjnej na rynku. Właśnie te firmy, które staną się przedsiębiorstwami cyfrowymi, będą liderami zmian w biznesie, w swoim sektorze.

Liderzy technologii, będą rozmawiać o najnowszych trendach w zakresie udoskonalania procesu cyfrowej transformacji, a eksperci podzielą się swoimi doświadczeniami.

Inspirujące wystąpienia, dynamiczne sesje, eksperci branżowi i praktycy. Wszystko dla zrozumienia istoty wyzwań cyfrowej transformacji biznesu.

Niecodzienna możliwość wymiany kontaktów i poglądów z najlepszymi specjalistami tego rynku.

Wyjątkowa okazja na zapoznanie się z różnorodnymi rozwiązaniami, automatyzującymi pracę i funkcjonowanie organizacji.

POZNAJ NASZYCH PRELEGENTÓW

Dr inż. Elżbieta Hałas
Członkini Zarządu, CEO GS1 Polska

Lucyna Młodzianowska
BNP Paribas Bank Polska S.A.

Partnerzy
10
Prelegentów
11
Uczestników
100
AGENDA

Dzień pełen inspiracji! Szeroka tematyka konferencji pozwoli na uzyskanie wiedzy „w pigułce”

 • Kongres Cyfrowa Transformacja
  30/06/2022
 • Agenda
9:25 - 9:30 Otwarcie Konferencji

9:30 - 10:00 Uwzględnienie uwarunkowań regulacyjnych w prawnej i etycznej ocenie rozwiązań informatycznych z zastosowaniem sztucznej inteligencji
Magdalena Czaplińska - Sakowska-Baryła, Czaplińska Kancelarii Radców Prawnych

Z perspektywy prawnej proces transformacji cyfrowej opiera się na założeniu, że nie ma jednego aktu prawnego, całościowo (horyzontalnie) regulującego problematykę prawną dotyczącą stosowania danej innowacji. Przyjmowane są natomiast akty prawne regulujące jedynie „wycinkowo” zagadnienia związanych z daną innowacji. W takim przypadku wdrażanie wymaga posłużenia się przepisami szeregu aktów prawnych. W praktyce, prawie każdy projekt tego rodzaju, powinien zostać poddany ocenie z punktu widzenia zgodności z czterema grupami przepisów:

  1. przepisami dotyczących cyberbezpieczeństwa 2. przepisami o ochronie danych osobowych oraz prywatności 3. przepisami prawa cywilnego 4. przepisami prawa własności intelektualnej.

10:00 - 10:30 Koniec ery dokumentów papierowych, czyli elektroniczny obieg dokumentów w firmie
Monika Pietruszyńska - Astrafox

Przed jakimi wyzwaniami stoją obecnie firmy? Jak przejść z wersji papierowej dokumentów na wersję elektroniczną? Jakie korzyści odnosi firma, tworząc cyfrowy ekosystem? W jakich obszarach w firmie najlepiej sprawdza się digitalizacja procesów i dokumentów? Na te oraz inne pytania odpowiem podczas prezentacji platformy AMODIT – innowacyjnego i intuicyjnego rozwiązania, które z sukcesem pomaga optymalizować procesy biznesowe u naszych Klientów.

10:30 - 10:55 Standardy GS1 podstawą skutecznej digitalizacji łańcuchów dostaw
dr inż. Elżbieta Hałas - Członkini Zarządu, CEO GS1 Polska

Digitalizacja procesów w łańcuchu dostaw jest niemożliwa bez współpracujących ze sobą technologii służących zbieraniu, przesyłaniu i analizie danych.

Wdrażanie już istniejących, sprawdzonych technologii to pierwszy dobry krok w kierunku gospodarki 4.0. Unikalna identyfikacja firm, produktów i lokalizacji oraz interoperacyjność różnych systemów IT są kluczowe w świecie, w którym „wszystko, co może być powiązane, będzie powiązane”.

W oparciu o standardy GS1 można łatwo przekształcać swój łańcuch dostaw w zdigitalizowany łańcuch wartości, skutecznie konkurując w oparciu o niego na rynkach globalnych. W ramach prezentacji zostaną przedstawione najczęściej wdrażane standardy i rozwiązania, które wspierają transformację cyfrową łańcuchów dostaw.

10:55-11:05 Przerwa

11:05 - 11:35 Rewolucyjna zmiana procesu leasingowego na przykładzie Banku BNP Paribas
Lucyna Młodzianowska - BNP Paribas Bank Polska S.A.

Podczas prelekcji opowiem Państwu o wdrożeniu rewolucyjnego rozwiązania, które umożliwiło zmianę procesu leasingu samochodowego z wersji papierowej na elektroniczną w BNP Paribas Bank Polska S.A. Dzięki temu rozwiązaniu obsługa Klienta stała się prostsza, szybsza, ekologiczna i co najważniejsze bezpieczna. Dowiedzą się Państwo między innymi o zastosowanych podpisach elektronicznych, unikalności tego rozwiązania, kluczowych elementach projektu, korzyściach z punktu widzenia klienta, organizacji, dealera.

11:35 - 12:05 Przyszłość jest cyfrowa! – A jak ma wyglądać cyfrowe miejsce pracy?
Elke Schonemann - ELO Digital Office

Rzeczywiście, cyfryzacja nie jest już kwestią dużych budżetów IT. Ona jest teraz dostępna dla każdej firmy dużej czy małej czy w administracji publicznej. Cyfryzacja może prowadzić do bardziej efektywnego środowiska pracy, aby zaoszczędzić koszty. Pandemia pokazała nam, że można pracować poza tradycyjnym biurkiem w firmie. Okazało się również, że współpraca bez odpowiednich narzędzi jest kłopotliwa, a nawet czasem niebezpieczna. Inny ważny temat to: komunikacja i współpraca.

12:05 - 12:35 Robotyzacja w skali
Agnieszka Belowska Gosławska - Nordea

12:35 - 12:45 Przerwa

12:45 - 13:15 Digitalizacja badań konsumenckich – jak nowe technologie pomagają docierać do prawdziwych postaw klientów?
Natalia Suska - NEUROHM

- czy badania konsumenckie podążają za dzisiejszą rzeczywistością

- jak na odległość uchwycić moment wahania się respondentów

- unikatowe podejście do badań konsumenckich  - pomiar czasu reakcji

13:15 - 13:45 Robotyzacja procesów biznesowych – doświadczenia i dobre praktyki: jak to robić i czym to jest?
Jarosław Żeliński - IT Consulting

1. Robotyzacja procesu czyli robotyzacja czego?

2. Czym jest tu robot?

3. Robotyzacja jako integracja i koordynacja.

4. Praktyka tworzenia robotów.

5. Kiedy stosować i jakie to daje korzyści?

13:45- 14:15 In-house drogą do skutecznej cyfryzacji instytucji – ekosystem informatyczny Uniwersytetu Łódzkiego
Maciej Sysak Centrum Informatyki - Uniwersytet Łódzki

Od lat podążamy drogą samodzielnego tworzenia systemów informatycznych. Obserwujemy co dzieje się w organizacji, pracujemy ścisłe z wieloma działami uniwersytetu łódzkiego, jak i praktykami. Wynikiem tych obserwacji i współpracy są rozwiązania ściśle dopasowane do potrzeb uczelni publicznej. Stanowią one podstawę ekosystemu informatycznego UŁ tworzonego poprzez integrację własnych produktów z rozwiązaniami dostarczanymi przez zewnętrznych dostawców. Zwinne zarządzanie projektami, nowoczesne technologie, UX i projektowanie zorientowane na użytkownika nie są zarezerwowane tylko dla gigantów rynku informatycznego. Profesjonalne działania w formule in-house pozwalają tworzyć bezpieczne, wygodne i skuteczne rozwiązania dla dużych instytucji publicznych takich jak uniwersytet. Właśnie o tym, na przykładzie działań Uniwersytetu Łódzkiego, opowiem Państwu w trakcie swojej prelekcji.

14:15 Zakończenie konferencji

DO UDZIAŁU ZAPRASZAMY

Wychodząc naprzeciw wyzwaniom i potrzebom polskich firm. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu, które ma na celu propagowanie cyfrowej transformacji oraz optymalizację procesów zachodzących w organizacjach, dążących do nowoczesności. Do udziału zapraszamy m.in.::

Dyrektorów, Menedżerów i Ekspertów działów IT,
Kadrę Zarządzającą,
Osoby odpowiedzialne za Customer Experience,
Specjalistów BI, AI, ERP, BRM innowacji i nowych technologii w firmie,
Ekspertów od archiwizacji i digitalizacji danych w firmie,
Liderów oraz Managerów Business Intelligence i analiz biznesowych,
Dyrektorów zarządzania wydajnością,
Dyrektorów ds. strategii i rozwoju.

  • 01.Rocko Co
  • 02.Lithuim Co
  • 03.Fashion Room
  • 04.Locker
  • 01.Rocko Co
  • 02.Lithuim Co
  • 03.Fashion Room
  • 04.Locker
  • 01.Rocko Co
  • 02.Lithuim Co
  • 03.Fashion Room
  • 04.Locker
  • 01.Rocko Co
  • 02.Lithuim Co
  • 03.Fashion Room
  • 04.Locker
  • 01.Rocko Co
  • 02.Lithuim Co
  • 03.Fashion Room
  • 04.Locker
  • 01.Rocko Co
  • 02.Lithuim Co
  • 03.Fashion Room
  • 04.Locker
REJESTRACJA

Jeśli chcesz zadbać o rozwój technologiczny swojej firmy oraz otrzymać rekomendacje wspomagające rozpoczęcie procesu zmiany, weź bezpłatny udział w konferencji ONLINE!

Udział jest płatny dla przedstawicieli firm IT, technologicznych oraz oferujących rozwiązania konkurencyjne względem tematyki konferencji i wynosi 999zł netto.
Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia bez podania przyczyny.
Ze względu na sprawy organizacyjne, osoby, które nie odwołają swojego zgłoszenia do dnia 15.06.2022 i nie wezmą udziału w konferencji, będą obciążone opłatą manipulacyjną w wysokości 100 PLN + VAT. W przypadku rejestracji napływających po terminie możliwości bezpłatnej rezygnacji, osoby które nie będą mogły uczestniczyć w wydarzeniu także zostaną obciążone opłatą manipulacyjną w wysokości 100 PLN +VAT (opłata nie dotyczy osób, które wydelegują w swoim imieniu zastępstwo do udziału w wydarzeniu).

Wyrażam zgodę na informowanie o wydarzeniach organizowanych przez ITDB Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na udostępnienie danych i otrzymywanie informacji handlowych od partnerów wydarzenia.
Oświadczam, że zapoznałem/am się z polityką prywatności i akceptuję jej treść.

Wszystkie zgody, o które prosimy, są dobrowolne.
Administratorem danych jest ITDB Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Ryżowa 49. Dane przetwarzane są w celu zgodnym z treścią udzielonej zgody, do czasu jej cofnięcia. ITDB Sp. z o.o. ma prawo przetwarzać informacje o tym, że udzieliłaś/eś zgody oraz kiedy została cofnięta, przez okres przewidziany przepisami prawa, na potrzeby rozstrzygania ewentualnych sporów i dochodzenia roszczeń. Masz prawo cofnąć zgodę w każdym czasie, dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Masz prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Informacje handlowe (oferty oraz informacje o usługach) będą przesyłane przy użyciu telefonu lub poczty e-mail, do czasu cofnięcia zgody.

 • Łukasz Fijołek

  Wydarzenia organizowane są w bardzo merytoryczny sposób. Ogromny plus dla organizatorów.

 • Ewa Lisawa-Sztandor

  Konferencja zgromadziła znaczną ilość uczestników, a poziom wydarzenia okazał się bardzo wysoki.

PARTNERZY

Liderzy rynku są z nami

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI