O WYDARZENIU

Cyfrowa transformacja w biznesie stała się faktem. Analityka danych, digitalizacja procesów wewnętrznych, automatyzacja oraz technologie mobilne to obszary, które stają się niezbędne, aby firmy funkcjonowały efektywniej.

Biznesowym celem cyfrowej transformacji jest niewątpliwie redukcja kosztów oraz poprawa jakości i uatrakcyjnienie oferty. Warto zaznaczyć, że zachodząca na naszych oczach cyfrowa rewolucja, zakłada postawienie klienta w centrum uwagi. To stwierdzenie wiąże się ze stałym monitorowaniem i zbieraniem danych o potrzebach i nastawieniu konsumentów, a nawet przewidywaniem ich zachowań, Stosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych niewątpliwie wpływa na pozyskiwanie przewagi konkurencyjnej na rynku. Właśnie te firmy, które staną się przedsiębiorstwami cyfrowymi, będą liderami zmian w biznesie, w swoim sektorze.

Liderzy technologii, będą rozmawiać o najnowszych trendach w zakresie udoskonalania procesu cyfrowej transformacji, a eksperci podzielą się swoimi doświadczeniami.

Inspirujące wystąpienia, dynamiczne sesje, eksperci branżowi i praktycy. Wszystko dla zrozumienia istoty wyzwań cyfrowej transformacji biznesu.

Niecodzienna możliwość wymiany kontaktów i poglądów z najlepszymi specjalistami tego rynku.

Wyjątkowa okazja na zapoznanie się z różnorodnymi rozwiązaniami, automatyzującymi pracę i funkcjonowanie organizacji.

POZNAJ NASZYCH PRELEGENTÓW

Monika Susałko
Lubasz i Wspólnicy
Kancelaria Radców Prawnych

Dawid Szałański
Neuca

Partnerzy
10
Prelegentów
11
Uczestników
100
AGENDA

Dzień pełen inspiracji! Szeroka tematyka konferencji pozwoli na uzyskanie wiedzy „w pigułce”

 • Kongres Cyfrowa Transformacja
  30/11/2022
 • Agenda
9:25 - 9:30 Otwarcie Konferencji

09:30 - 10:00 Rozproszenie danych – co hamuje rozwój systemów IT?
Jakub Ubych - Urząd Miasta Gdyni

W temacie zostaną poruszone zagadnienia związane z powtarzalnością błędów, a także strategią związaną z integrowaniem danych z systemów dziedzinowych, jak również dążeniem do założeń papier less w instytucjach publicznych.

10:00 - 10:30 Człowiek w centrum transformacji cyfrowej – studium przypadków
Mariusz Szeksztełło, Serhij Fuks - Aplitt & AMA Institute

W prezentacji skupimy się na realnych case'ach z naszego portfolio. Opowiemy o praktycznych przykładach, dlaczego analityka danych, digitalizacja procesów wewnętrznych i automatyzacja to obszary, które stają się niezbędne dla efektywnego funkcjonowania Twojej firmy. Wytłumaczymy, jak silnik decyzyjny łączy i optymalizuje procesy w firmie, realizując obrane przez Zarząd cele.

10:30 - 10:50 Business Intelligence. Historia, rozwój oraz najnowsze trendy
Łukasz Kurek - Alten Polska

Czym jest Business Intelligence oraz kiedy możemy mówić o początkach tej dziedziny? Jak rozwijała się na przestrzeni ostatnich lat, jak również najnowsze trendy w biznesie związane z tym zagadnieniem. Wszystkie te oraz inne tematy zostaną przedstawione podczas konferencji.

10:50 - 11:00 Przerwa

11:00 - 11:30 Różnorodność wykorzystania RPA w dużych firmach
Dawid Szałański - Neuca

Technologia RPA jest już z nami w Polsce od dobrych kilku lat. W coraz większej ilości firm nie ogranicza się ona tylko do odwzorowywania prostych czynności ale jest wzbogacana przez dodatkowe technologie, które pozwalają łamać granice. Otworzyło to drzwi do wykorzystywania RPA w wielu obszarach firmy. Podczas prelekcji przedstawię kilka z nich.

11:30 - 11:50 3 powtarzające się wnioski z udanych transformacji cyfrowych dużych organizacji
Tomasz Bykowski - Horus

W trakcie prezentacji wyciągniemy kluczowe wnioski z konkretnych, bardziej i mniej udanych, autentycznych transformacji cyfrowych różnych organizacji. Powiemy jak przełożyć te wnioski, na działania w Twojej organizacji. Rezultatem będą szybsze, bardziej wartościowe i mniej ryzykowne programy cyfryzacji biznesu.

11:50 - 12:20 Przyszłość jest cyfrowa! A jak ma wyglądać cyfrowe miejsce pracy?
Elke Schoenemann - ELO Digital Office

Rzeczywiście, cyfryzacja nie jest już kwestią dużych budżetów IT. Ona jest teraz dostępna dla każdej firmy dużej czy małej czy w administracji publicznej. Cyfryzacja może prowadzić do bardziej efektywnego środowiska pracy, aby zaoszczędzić koszty. Pandemia pokazała nam, że można pracować poza tradycyjnym biurkiem w firmie. Okazało się również, że współpraca bez odpowiednich narzędzi jest kłopotliwa, a nawet czasem niebezpieczna. Inny ważny temat to: komunikacja i współpraca.

12:20 - 12:50 Sztuczna inteligencja uczy się na błędach swoich i naszych. Czym nas zaskoczy w ciągu 5 lat?
Sebastian Starzyński - Take Task

Przystępne przybliżenie tematyki sztucznej inteligencji od poziomu podstawowego do zaawansowanego. Wyjaśnienie czym jest, jakie są rodzaje algorytmów, jak się uczy, jakie są wyzwania, ograniczenia i możliwości tej nowej technologii. Szeroka perspektywa na zastosowania w różnych dziedzinach biznesu i życia, dziś i w perspektywie najbliższych 5 lat.

12:50 - 13:00 Przerwa

13:00 - 13:30 Różne podejście do transformacji cyfrowej w obliczu długu technologicznego i systemów legacy
Jarosław Żeliński - IT Consulting

13:30 - 14:00 Przeprowadzić transformację cyfrową skutecznie – aspekty umowne i complience
Monika Susałko Lubasz i Wspólnicy - Kancelaria Radców Prawnych

W wystąpieniu poruszone zostaną kwestie relacji umownych z dostawcami rozwiązań budujących lub wspomagających budowanie cyfrowej transformacji Twojej organizacji. Zwrócimy uwagę na kluczowe zagrożenia oraz sposoby na ich zabezpieczenie.

14:00 - 14:30 Wielkoskalowa automatyzacja jako następca RPA
Wojciech Szremski - Schaeffler Group

14:30 Zakończenie konferencji

DO UDZIAŁU ZAPRASZAMY

Wychodząc naprzeciw wyzwaniom i potrzebom polskich firm. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu, które ma na celu propagowanie cyfrowej transformacji oraz optymalizację procesów zachodzących w organizacjach, dążących do nowoczesności. Do udziału zapraszamy m.in.::

Dyrektorów, Menedżerów i Ekspertów działów IT,
Kadrę Zarządzającą,
Osoby odpowiedzialne za Customer Experience,
Specjalistów BI, AI, ERP, BRM innowacji i nowych technologii w firmie,
Ekspertów od archiwizacji i digitalizacji danych w firmie,
Liderów oraz Managerów Business Intelligence i analiz biznesowych,
Dyrektorów zarządzania wydajnością,
Dyrektorów ds. strategii i rozwoju.

  • 01.Rocko Co
  • 02.Lithuim Co
  • 03.Fashion Room
  • 04.Locker
  • 01.Rocko Co
  • 02.Lithuim Co
  • 03.Fashion Room
  • 04.Locker
  • 01.Rocko Co
  • 02.Lithuim Co
  • 03.Fashion Room
  • 04.Locker
  • 01.Rocko Co
  • 02.Lithuim Co
  • 03.Fashion Room
  • 04.Locker
  • 01.Rocko Co
  • 02.Lithuim Co
  • 03.Fashion Room
  • 04.Locker
  • 01.Rocko Co
  • 02.Lithuim Co
  • 03.Fashion Room
  • 04.Locker
REJESTRACJA

Jeśli chcesz zadbać o rozwój technologiczny swojej firmy oraz otrzymać rekomendacje wspomagające rozpoczęcie procesu zmiany, weź bezpłatny udział w konferencji ONLINE!

 

Udział jest płatny dla przedstawicieli firm IT, technologicznych oraz oferujących rozwiązania konkurencyjne względem tematyki konferencji i wynosi 999zł netto.
Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia bez podania przyczyny.
Ze względu na sprawy organizacyjne, osoby, które nie odwołają swojego zgłoszenia do dnia 18.11.2022 i nie wezmą udziału w konferencji, będą obciążone opłatą manipulacyjną w wysokości 100 PLN + VAT. W przypadku rejestracji napływających po terminie możliwości bezpłatnej rezygnacji, osoby które nie będą mogły uczestniczyć w wydarzeniu także zostaną obciążone opłatą manipulacyjną w wysokości 100 PLN +VAT (opłata nie dotyczy osób, które wydelegują w swoim imieniu zastępstwo do udziału w wydarzeniu).

Wyrażam zgodę na informowanie o wydarzeniach organizowanych przez ITDB Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na udostępnienie danych i otrzymywanie informacji handlowych od partnerów wydarzenia.
Oświadczam, że zapoznałem/am się z polityką prywatności i akceptuję jej treść.

Wszystkie zgody, o które prosimy, są dobrowolne.
Administratorem danych jest ITDB Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Ryżowa 49. Dane przetwarzane są w celu zgodnym z treścią udzielonej zgody, do czasu jej cofnięcia. ITDB Sp. z o.o. ma prawo przetwarzać informacje o tym, że udzieliłaś/eś zgody oraz kiedy została cofnięta, przez okres przewidziany przepisami prawa, na potrzeby rozstrzygania ewentualnych sporów i dochodzenia roszczeń. Masz prawo cofnąć zgodę w każdym czasie, dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Masz prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Informacje handlowe (oferty oraz informacje o usługach) będą przesyłane przy użyciu telefonu lub poczty e-mail, do czasu cofnięcia zgody.

 • Łukasz Fijołek

  Wydarzenia organizowane są w bardzo merytoryczny sposób. Ogromny plus dla organizatorów.

 • Ewa Lisawa-Sztandor

  Konferencja zgromadziła znaczną ilość uczestników, a poziom wydarzenia okazał się bardzo wysoki.

PARTNERZY

Liderzy rynku są z nami

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA

PATRONI MEDIALNI