Aplitt & AMA Institute

Aplitt Human Face of IT wraz z AMA Institute skutecznie wdraża transformację cyfrową dla dużych i średnich przedsiębiorstw.

Naszym priorytetem jest zwiększanie produktywności pracowników poprzez usprawnianie procesów. Osiągamy to poprzez koncentrację na właściwych celach i zadaniach, co prowadzi do poprawy wydajności pracy.

Działamy także na rzecz optymalizacji procesów biznesowych naszych klientów, co przekłada się na wydajność całej organizacji. Tworzymy nowoczesne procedury biznesowe, co pozwala zdobywać kluczowe umiejętności i rozszerzać ofertę na rynku.

W ramach usług stosujemy zaawansowane narzędzia analityczne, które podnoszą konkurencyjność i prestiż naszych klientów. Dzięki połączeniu cyfryzacji procesów z wykorzystaniem zaawansowanych modeli predykcyjnych minimalizujemy ryzyko błędów, przyspieszamy pracę i dajemy przestrzeń na rozwijanie firm.

PIRXON

PIRXON jesteśmy polskim software house z Gdańska, od kilkunastu lat tworzymy, wdrażamy i integrujemy rozwiązania informatyczne dla sektora B2B oraz administracji publicznej. Przez ten czas zbudowaliśmy pozycję lidera w branży i godnego zaufania partnera biznesowego, zdobywając uznanie niemal 1000 klientów. Specjalizujemy się w implementacji oprogramowania do automatyzacji i optymalizacji procesów biznesowych (ang. RPA – Robotic Process Automation), które realizują ideę transformacji cyfrowej. W swojej ofercie posiadamy również autorskie systemy do zarządzania środkami trwałymi oraz windykacji i zarządzania należnościami.
www.pirxon.com

Pergamin

Pergamin to łatwa w użyciu platforma, która obsługuje cały cykl życia umów i podobnych dokumentów. Umożliwia: tworzenie, współpracę, podpisywanie, archiwizację, przesyłanie danych i analitykę. Pergamin najlepiej dopasowuje się do potrzeb średnich i dużych firm. Pergamin ułatwia łączenie danych biznesowych z logiką prawną zawartą w umowach w celu skrócenia czasu potrzebnego na procesowanie umowy od draftu do podpisu. Minimalizuje zaangażowanie pracowników wkładane w każdy etap pracy z umową, zmniejsza zaangażowanie działów prawnych w obsługę powtarzalnych umów oraz dba o compliance firmy, dając pewność, że biznes podąża w umowach wyłącznie właściwymi ścieżkami. Dla pełnego przepływu danych i automatyzacji integruje się w modelu no-code za pomocą modułu Pergamin Connect z innymi systemami biznesowymi klientów takimi jak CRM, ERP, HRM lub DMS.