ELO Digital Office GmbH

ELO Digital Office GmbH od ponad 20 lat jest jednym z wiodących producentów systemów do zarządzania treścią dla przedsiębiorstw (Enterprise Content Management – ECM), który rozwija oprogramowanie do zarzadzania dokumentami, cyfrowej archiwizacji i obiegu dokumentów oraz formularzy. ELO opracowuje cyfrowe rozwiązania do realizacji procesów biznesowych dla wszystkich branż i sektorów oraz przedsiębiorstw dowolnej wielkości.
Produkty i rozwiązania ELO są sprzedawane na całym świecie w około 20 językach w ponad 40 krajach. ELOoffice skierowany jest do małych firm, ELOprofessional dla firm średniej wielkości a ELOenterprise do dużych firm i korporacji. Poszczególne moduły ELO Business Solutions pozwalają klientom na niezwykle szybkie wdrażanie rozwiązań z możliwością dostosowania ich  do konkretnych potrzeb firmy.
Wszystkie produkty firmy ELO Digital Office GmbH są dostępne w Polsce z pełnym zapleczem technicznym i merytorycznym. W Polsce z produktów ELO korzysta np. Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A., Global Cosmed S.A., Provident S.A., Medicover, Marvipol S.A., Centrum Nauk Kopernik i wiele innych.

Alten Polska

Jesteśmy częścią grupy ALTEN – wiodącego, europejskiego dostawcy usług doradztwa inżynieryjnego   i technologicznego. W ciągu 30 lat staliśmy się głównym partnerem technologicznym wielu globalnych klientów, zatrudniając przy tym ponad 42 000 pracowników (w tym 88% inżynierów), w 30 krajach na całym świecie. Wspieramy strategie rozwoju swoich klientów w dziedzinie innowacji, badań i rozwoju oraz systemów informatycznych, osiągając przychody przekraczające 2,92 mld euro.
Zostaliśmy wyróżnieni tytułem „Najlepsze Miejsca Pracy Polska 2021” przyznawanym przez Great Place to Work oraz nagrodą „Rzecznik Standardu Etyki” przyznawaną przez United Nations Global Compact Network Poland.
Nasza dewiza to – „You Grow, We Grow!”

Aplitt & AMA Institute

Aplitt & AMA Institute – dostarczamy rozwiązania zwiększające efektywność i automatyzację dużych i średnich przedsiębiorstw. Tworzymy kompleksowe systemy informatyczne dla banków i instytucji finansowych. Zgodnie z maksymą HUMAN FACE OF IT, nasze rozwiązania są rozwijane przez ludzi, dla ludzi.
Aplitt we współpracy z AMA Institute pomaga przedsiębiorstwom w pokonywaniu naturalnych barier w rozwoju i wdrażaniu rozwiązań opartych na analizie predykcyjnej, modelach uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji. Firma łączy kompetencje biznesowe, analityczne i technologiczne, wspierając klientów w budowie organizacji data driven.
Nasze wartości służą budowaniu długofalowych relacji opartych na szacunku, zaufaniu i poczuciu odpowiedzialności.

Horus

Horus od ponad 15 lat dostarcza dedykowane rozwiązania do zarzadzania i automatyzacji procesów biznesowych dla dużych firm, oraz oddziałów międzynarodowych korporacji w Polsce i z granicą. Specjalizuje się w procesach, które stanowią główną działalność Klientów i generują przewagę konkurencyjną.